سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

یک بام و دو هوا در بام شوشتر - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

یک بام و دو هوا در بام شوشتر

مرکز آبادان/واحد مرکز ی خبر/اجتماعی

به گزارش ایرنا حدود 20روز پیش حوالی صبح یک دستگاه خودروی پراید در بام شوشتر به دلایل نامشخصی از ارتفاع به پایین دره سقوط کرد که یک سرنشین آن در دم جان باخت و سرنشین دیگر به شدت مصدوم شد.
حالا شنیده ها حاکی از این است که پلیس راهور و پلیس راه هیچکدام حاضر به کشیدن کروکی این حادثه نیستند و اظهار می دارند که بنا به استعلام انجام شده از طرف نهادهای مربوطه این حادثه در حوزه استحفاظی آنها نیست.
براساس قانون پلیس راهور تنها به حوادث درون شهری رسیدگی می کند که براساس استعلام شهرداری این منطقه خارج از حوزه شهرداری است و از طرف دیگر پلیس راه به حوادثی رسیدگی می کند که در حوزه راه و شهرسازی باشد اما از قرار معلوم بر اساس پاسخ راه و شهرسازی به پلیس راه، این منطقه خارج از حوزه راه و شهرسازی است.
از طرف دیگر مصدوم این حادثه که با عنوان تصادفی در بیمارستان به سرمی برد،بهبود یافته و حالا برای ترخیص بیمارستان کروکی حادثه را مطالبه می کند، چیزی که نه پلیس راه و نه پلیس راهنمایی ورانندگی زیر بار آن می رود!
یک مقام آگاه در فرمانداری شوشتر در این زمینه به خبرنگار ایرنا گفت:این مشکل ناشی از اختلاف بین شهرداری و راه و شهرسازی است که پس از گزارش رسیده پیگیری برای حل آن در دستور کار فرمانداری قرار گرفته و به زودی با نشستی مشترک بین نهادهای مربوطه این منطقه تعیین تکلیف می شود.