کاپیتان صنعت نفت: سراج نیاز به فرصت دارد

کاپیتان دوم تیم صنعت نفت آبادان می‌گوید روزهای خوب صنعت نفت به زودی باز خواهند گشت و دیدار با سایپا شروع بردهایشان خواهد بود.

 تیم فوتبال صنعت نفت در برابر گل‌گهر سیرجان شکست خورد تا چهارمین باخت متوالی خود را تجربه کند و همچنان با سی امتیاز در لیگ باقی بماند و فرصت حضور در جمع بالانشینان را از دست بدهد و به جایگاه هفتم جدول برسد.

 

مسلم مجدمی کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان درباره دیدار با گل‌گهر سیرجان گفت: نمی‌دانم واقعا چگونه این دیدار را باختیم، به هیچ وجه نباید این بازی را شکست می‌خوردیم. بازی را خوب انجام دادیم و تیم حریف در دفاع بود و تنها نگاهی به ضدحملات داشت، خیلی حیف شد اما امیدوارم را نباید از دست بدهیم.

 

وی همچنین افزود: بالاخره در این چهار دیدار اخیر شکست خورده‌ایم و باید به فکر آینده باشیم. بازی‌های زیادی باقی مانده و می‌توانیم با چند برد به مسابقات بازگردیم و برای سهمیه بجنگیم. امتیازات زیادی از دست دادیم اما وقت برای بازگشت به جمع مدعیان داریم.

 

کاپیتان تیم نفت درباره جدایی اسکوچیچ و حضور بهنام سراج گفت: آقای اسکوچیچ زحمات زیادی برای ما کشید و بالاخره تصمیم به جدایی گرفت، فکر می‌کنم دیگر صحبت کردن در این‌باره فایده نداشته باشد. آقای سراج پیشکسوت تیم هستند که سابقه بازی در تیم ملی هم دارند، ایشان نیاز به زمان دارد و فکر می‌کنم تصمیم بسیار خوبی باشد. همه باید کمک کنیم تا تیم نتیجه بگیرد و به روزهای خوبش بازگردد. سایپا تیم خوبی است اما با تمام احترامی که برایشان قائل هستیم فقط و فقط به برد مقابلشان فکر می‌کنیم. باید یه عذرخواهی از هواداران آبادانی داشته باشم و قول می‌دهیم که در دیدارهای آتی با توان بیشتر بجنگیم و شادشان کنیم.

 

 

 پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
درمان ريزش مو با موم عسل
واحد مرکزی خبر/مرکز آبادان/علمی
درمان ريزش مو با موم عسل
محققان مي گويند موم مانند استخراج شده از كندوي زنبور عسل موجب رشد دوباره مو مي‌شود.

جدیدترین اخبار

گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...
تدارک ویژه مرکز آبادان برای ماه مبارک رمضان
تدارک ویژه مرکز آبادان برای ماه مبارک رمضان
صدا و سیمای مرکز آبادان با تولید ویژه برنامه‌های متنوع رادیویی و تلویزیونی میزبان شنوندگان و بینندگان این شبکه در این ماه خواهد بود.
مدیر پایانه راه آهن خرمشهر
مدیر پایانه راه آهن خرمشهر
خط ریلی خرمشهر - اهواز پس تعمیرات اساسی بازگشایی شده