سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

چشمه معرفت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

چشمه معرفت

تامین سیمای مرکز آّبادان

همزمان با ماه مبارک رمضان مراجع عظام تقلید میهمان سفره‌های افطار هستند و درس‌های اخلاق حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی، جعفر سبحانی، حسین نوری همدانی و محمدعلی علوی گرگانی از شبکه‌های مختلف سیما   در قالب برنامه چشمه معرفت پخش می‌شود.

در این قسمت از بیانات اخلاقی حضرت آیت‌الله نوری همدانی در محور کلی بررسی ابعاد فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با توجه به مناسبت‌های ماه مبارک رمضان پخش می‌شود. این مرجع تقلید در ادامه به معاد و ضرورت توجه به این مقوله پرداخت و خاطرنشان کرد: آخرت مقر اصلی قرار و زندگی انسان هاست بنابراین باید بیش از این دنیا به آن توجه داشت.

او با اشاره به اینکه حضرت علی(ع) همواره مردم را به آمادگی برای سفر آخرت فرا می خواندند عنوان داشت: به فرموده ایشان در برابر بندگان، موانعی وجود دارد که باید از آنها بگذرد و به سعادت و کمال برسد و یاد معاد می تواند انسان را در این زمینه یاری کند.

سال تولید: 1396


پربیننده ترین تولیدات تلویزیون

سینمایی چشمهای آبی زهرا
سینمایی چشمهای آبی زهرا
یکی از مقامات بلند پایه رژیم صهیونیستی که فرزندی با ناهنجاری‌های ظاهری و ژنتیکی بسیار دارد؛ برای جابه‌جایی اعضای بدن فرزندش تلاش می‌کند. او گروهی را مأمور کرده تا به بهانه شیوع نوعی بیماری چشمی و معاینه کودکانِ اردوگاه‌های فلسطینیان، فرد مناسبی را...
سینمایی زن خوب، مرد خوب
سینمایی زن خوب، مرد خوب
داستان این تله‌فیلم در خصوص دو باجناق است که برای یک روز تعطیل به خارج از شهر رفته و طی این روز یک حادثه عجیب باعث به سرقت رفتن نهار می شود و آنها مجبور می‌شوند از غذای دیگری استفاده کنند که این غذا باعث تغییرات عجیب غریب در رفتار همسران آنها می‌شود...
مستند مسابقه ی فرمانده
مستند مسابقه ی فرمانده
زمان پخش 21:18 مدت پخش 42:31
سریال مریم مقدس
سریال مریم مقدس
مریم مقدس نام فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی شهریار بحرانی است. این فیلم محصول سال ۱۳۷۹ می‌باشد.