اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۶

چشمه معرفت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

چشمه معرفت

تامین سیمای مرکز آّبادان

همزمان با ماه مبارک رمضان مراجع عظام تقلید میهمان سفره‌های افطار هستند و درس‌های اخلاق حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی، جعفر سبحانی، حسین نوری همدانی و محمدعلی علوی گرگانی از شبکه‌های مختلف سیما   در قالب برنامه چشمه معرفت پخش می‌شود.

در این قسمت از بیانات اخلاقی حضرت آیت‌الله نوری همدانی در محور کلی بررسی ابعاد فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با توجه به مناسبت‌های ماه مبارک رمضان پخش می‌شود. این مرجع تقلید در ادامه به معاد و ضرورت توجه به این مقوله پرداخت و خاطرنشان کرد: آخرت مقر اصلی قرار و زندگی انسان هاست بنابراین باید بیش از این دنیا به آن توجه داشت.

او با اشاره به اینکه حضرت علی(ع) همواره مردم را به آمادگی برای سفر آخرت فرا می خواندند عنوان داشت: به فرموده ایشان در برابر بندگان، موانعی وجود دارد که باید از آنها بگذرد و به سعادت و کمال برسد و یاد معاد می تواند انسان را در این زمینه یاری کند.

سال تولید: 1396


پربیننده ترین تولیدات تلویزیون

روی خط ورزش
روی خط ورزش
برنامه روی خط ورزش با محتوای معرفی پیشکسوتان در عرصه های مختلف ورزشی و پیگیری لیگ های مختلف محلی ورزشی
صراخیه
صراخیه
مستند صراخيه درمورد روستاي صراخيه واقع در شهرستان شادگان است.ازويژگي هاي مهم اين روستا، زندگي مردم محلي در تالاب شادگان و نحوه ارتباط آنها با تالاب است.اين فيلم مستند تلاش دارد ضمن معرفي روستاي صراخيه و تالاب شادگان به نحوه زندگي و نوع مشاغل افراد...
مستند مسابقه ی فرمانده
مستند مسابقه ی فرمانده
زمان پخش 21:18 مدت پخش 42:31
ورزش
ورزش
این برنامه به رویدادهای ورزشی منطقه می پردازد در این برنامه ضمن معرفی ورزشی سنتی و محلی به بررسی مشکلات ورزشی منطقه می پردازد و با دعوت از کارشناسان و مسئولین شهرستان ها درصدد رفع مشکلات ورزشی شهر و روستا می پردازد