Skip to Content

پیام های تسلیت احزاب و شخصیت های خوزستان به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

مرکز آبادان/واحد مرکز ی خبر/اجتماعی

پیام های تسلیت احزاب و شخصیت های خوزستان به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

به گزارش ایرنا حزب اعتدال و توسعه آبادان به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری و رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام تسلیت صادر کرد.
در این پیام آمده است:خبر ناباورانه رحلت بزرگمرد انقلاب اسلامی آیت الله هاشمی رفسنجانی یار و یاور حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری آنچنان غم انگیز، اسفبار و جانکاه بود که دل مردم ایران را به درد آورد.
با نگاه به تاریخ انقلاب اسلامی، می توان دریافت که جایگاه آن فقید بسی رفیع، ماندگار و درخشان است که آن بزرگوار تا ابد، جزو ستارگان همیشه روشن آسمان انقلاب می ماند و چه بسا تاریخ، روشنایی این ستاره نامدار را برای آیندگان روشن تر می کند.
خدمات ارزنده آن مجاهد نستوه برای انقلاب و ملت شریف ایران جزو برگ های زرین تاریخ این مرز و بوم است که هر انسان منصفی را جدا از هرگونه تفکر سیاسی به شعف و افتخار وا می دارد.
پس بیراه نیست که نام وی با سازندگی، اعتدال و میانه روی و انصاف در سیاست، عزت خواهی و سربلندی ایران قرین است.
حزب اعتدال و توسعه آبادان این ضایعه اسفناک را به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و تمامی مجاهدان راه اعتدال تسلیت عرض کرده و علو درجات را برای آن فقید از خداوند سبحان آرزومند است.
آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلح نظام شامگاه یکشنبه نوزدهم دیماه در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.
پیکر مطهر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دقایقی پیش در داخل ضریح و در کنار مقبره امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران به خاک سپرده شد و آرام گرفت.واحد مرکزی خبر/مرکز آبادان/علمی
درمان ريزش مو با موم عسل
محققان مي گويند موم مانند استخراج شده از كندوي زنبور عسل موجب رشد دوباره مو مي‌شود.
واحد مرکزی خبر/مرکز آبادان/ورزشی
برگزاری اختتامیه نخستین المپیاد درون مدرسه‌ای دخترانه مینوشهر
اختتامیه نخستین المپیاد درون مدرسه‌ای در مینوشهر با شرکت ۲۴۰ دانش آموز دختر مقطع ابتدایی در تنها زمین چمن مصنوعی این شهر برگزار شد.
واحد مرکزی خبر/مرکز آبادان/اجتماعی
پدیده گرد و خاک چهارشنبه نیز در استان ادامه دارد
مدیر کل هواشناسی استان خوزستان گفت: بر اثر وزش باد شدید، روز چهارشنبه از ساعت 9 و 30 صبح بار دیگر شاهد بروز پدیده گردو غبار در برخی از مناطق استان خواهیم بود.
مرکز آبادان/واحد مرکز ی خبر/ورزشی
آبادانی‌ها را محروم نکنید
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در انتهای دیدار تیمش مقابل نفت آبادان از رئیس سازمان لیگ خواست تا هواداران آبادانی را محروم نکنند.
مرکز آبادان/واحد مرکز ی خبر/ورزشی
جوانان ما امیدوارکننده بودند/ به ترکیب ثابت اعتقادی ندارم
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: جوانان ما خیلی ما را امیدوارکننده بازی کردند و اصلا به ترکیب اصلی اعتقاد ندارم بلکه به ستون تیم اصلی معتقد هستم.
مرکز آبادان/واحد مرکز ی خبر/ورزشی
برزیل ایران تحت تاثیر شهدای آتش‌نشان/ کاپیتان باز هم هو شد
دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و استقلال تهران تحت‌ تاثیر حادثه ساختمان پلاسکو برگزار شد.