پورموسوی: دوستان فقط سلفی می‌گیرند و شعار می‌دهند/ امیدوارم پس از تعطیلات وعده‌ها عملی شود

پورموسوی گفت: امیدوارم از کسانی که وعده ۵ میلیارد اعتبار برای صنعت نفت را می‌دادند و سرگرم سلفی گرفتن و شعار دادن بودند خبری شود.

 سید سیروس پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل شهرخودرو مشهد در نشست خبری اظهار داشت: جدا از بحث فنی، ما مشکلات زیادی داشتیم و به همین دلیل نمی‌توانم از عملکرد بازیکنانم در دیدار امروز و نتیجه‌ای که رقم خورد ایراد بگیرم. ما در نقل و انتقالات نیاز به تقویت و بازسازی داشتیم. ما به یک همدلی و پشتوانه نیاز داشتیم که این اتفاق رخ نداد. با بازیکنانی که نیاز داشتیم وارد مذاکره شدیم، اما نتوانستیم آن‌ها را جذب کنیم. از لحاظ فنی تحلیل رفتیم و امیدوارم پس از تعطیلات،   از آقایانی که قول ۵ میلیارد اعتبار برای صنعت نفت را می‌دادند و سرگرم عکس سلفی انداختن و شعار دادن بودند، خبری شود. بازیکنان ما انتظار داشتند که در این چند روز بخشی از مبلغ قراردادشان را دریافت کنند که این اتفاق رخ نداد.   امیدوارم بعد از عید وعده‌هایی که دادند را عملی کنند.

پورموسوی در خصوص ضعف تیمش در خط میانی و خط حمله گفت: بازیکنانی که قصد داشتیم آن‌ها را جذب کنیم، هافبک و مهاجم بودند. ما بازیکنان‌مان را رفاقتی گرفته‌ایم. بازیکنانی مدنظرمان بودند که اگر جذب می‌شدند، به روند رو به رشد تیم ما کمک می‌کردند، اما متاسفانه نتوانستیم آن بازیکنان را جذب کنیم. ۲، ۳ بازیکن دیگر هم گرفته‌ایم که امشب با آن‌ها قرارداد می‌بندیم و لیست‌مان را تکمیل می‌کنیم.

او با انتقاد از شرایط تیمش در فصل نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: ما امروز به شهرخودرو نباختیم، بلکه در فصل نقل و انتقالات باختیم. تاکنون پولی دریافت نکرده ایم. دوستان فقط قول می‌دهند و سلفی می‌گیرند. از هواداران صنعت نفت عذر‌خواهی می‌کنم که امروز نتوانستیم بازی را ببریم. عدم نتیجه‌گیری در هفته‌های اخیر بر عهده من است و به عنوان سرمربی تیم این مسئولیت را بر عهده می‌گیرم.سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص ۱۲.۵  میلیاردی که قرار بود به حساب این باشگاه واریز شود، عنوان کرد: پرداخت این ۱۲.۵ میلیارد هیچ افتخاری ندارد، زیرا این پول ۲ ماه پیش به حساب نفت مسجد سلیمان واریز شده است. وزیر نفت در ابتدای سال اعلام کرد که این وزارتخانه با پرداخت ۲۵ میلیارد، از تیم‌های صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان حمایت می‌کند و ۱۲.۵ میلیاردی که به حساب باشگاه نفت مسجد سلیمان واریز شد، از همین مبلغ بود. من فکر می‌کنم که این پول در آخر فروردین به حساب صنعت نفت واریز می‌شود.   پرداخت این پول آنقدر افتخار ندارد که دوستان پوستر بزنند و شعار دهند.پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
فرمانده تیپ 292 زرهی شهید آزادی دزفول گفت:عملیات ثامن الائمه که منجر به شکست حصر آبادان در سال 1360 شد عملیاتی هوشمندانه و مقتدرانه بود که موجب تقویت اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...