نمایشگر دسته ای مطالب

پهلوان

فیلم" پهلوان" ، مستند روایت حماسه خاطرات خلبان شهید حسینی
 
سرلشگر خلبان شهید سیدحسین حسینی در سال ۱۳۳۰ در شهرستان کرمان دیده به جهان گشود و در سال ۱۳۵۲ وارد دانشکده خلبانی شده و دوره‌های مقدماتی پرواز را در ایران پشت سر گذاشت و برای طی دوره ناوبری و کابین عقب هواپیمای اف-14به مدت ۱۰ ماه به آمریکا اعزام و در سال ۱۳۵۴ فارغ‌التحصیل شد.
 
این شهید در سال ۱۳۵۶ در یک دوره علمی و آکادمی کوه، کویر و جنگل شرکت کرد و با آغاز هشت سال جنگ تحمیلی همواره در اکثر ماموریت‌های جنگی حضور و ۳۱۰ سورتی پرواز داشت .
 
شهید سیدحسین حسینی در چهارم فروردین ماه سال ۶۴ حین ماموریت گشت‌زنی هوایی در منطقه بوشهر و خارک با یک هواپیمای عراقی درگیر و به علت اصابت موشک به هواپیمایش، به شهادت ‌رسید.
 
از خانواده حسینی دو شهید به نام‌های سیدحسن و سیدحسین به پیشگاه الهی تقدیم شده است.
پخش از شبکه آبادان به مناسبت روز ارتش 
Loading the player...
سال تولید: ---
عوامل تولید:
کارگردان مجتبی دهقانی 
 
 بازی میثم علی‌نژاد در نقش شهید سیدحسین ‏حسینی 


پربیننده ترین تولیدات تلویزیون

سینمایی چشمهای آبی زهرا
سینمایی چشمهای آبی زهرا
یکی از مقامات بلند پایه رژیم صهیونیستی که فرزندی با ناهنجاری‌های ظاهری و ژنتیکی بسیار دارد؛ برای جابه‌جایی اعضای بدن فرزندش تلاش می‌کند. او گروهی را مأمور کرده تا به بهانه شیوع نوعی بیماری چشمی و معاینه کودکانِ اردوگاه‌های فلسطینیان، فرد مناسبی را...
سینمایی زن خوب، مرد خوب
سینمایی زن خوب، مرد خوب
داستان این تله‌فیلم در خصوص دو باجناق است که برای یک روز تعطیل به خارج از شهر رفته و طی این روز یک حادثه عجیب باعث به سرقت رفتن نهار می شود و آنها مجبور می‌شوند از غذای دیگری استفاده کنند که این غذا باعث تغییرات عجیب غریب در رفتار همسران آنها می‌شود...
مستند مسابقه ی فرمانده
مستند مسابقه ی فرمانده
زمان پخش 21:18 مدت پخش 42:31
سریال مریم مقدس
سریال مریم مقدس
مریم مقدس نام فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی شهریار بحرانی است. این فیلم محصول سال ۱۳۷۹ می‌باشد.