نمایشگر دسته ای مطالب

مسیر برتر

برنامه تلویزیونی مسیر برتر، برنامه ای ویژه کنکوری هاست که چند سال است به روی آنتن شبکه آموزش سیما رفته و توانسته است توجه مخاطبین خود اعم از دانش آموزان، کنکوری ها، والدین و فرهنگیان عزیز را جلب کند. موضوع اصلی این برنامه طرح نکات کلیدی درباره کنکور و نحوه مطالعه صحیح دانش آموزان است. برنامه تلویزیونی کنکوری مسیر برتر شبکه آموزش سیما تلاش می کند تا عدالت آموزشی را برای همه کنکوری های کشور به ارمغان بیاورد.

این برنامه تلویزیونی که با همکاری موسسه فرهنگی و آموزشی ونوس بعنوان اسپانسر و حامی مالی این برنامه برگزار می شود، از اساتید برتر کنکوری و همچنین مشاورین تحصیلی برتر کشوری و رتبه های برتر کنکوری موسسه ونوس بهره مند می شود.

 

به تمامی دانش آموزان و والدین و دبیران محترم توصیه می شود که از برنامه فوق العاده مسیر برتر بهره مند شده و از تدریس و مشاوره تحصیلی برترین دبیران و مشاورین تحصیلی کنکوری موسسه ونوس در تلویزیون بهره مند شوند.

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تامین سیمای مرکز آبادانپربیننده ترین تولیدات تلویزیون

سینمایی چشمهای آبی زهرا
سینمایی چشمهای آبی زهرا
یکی از مقامات بلند پایه رژیم صهیونیستی که فرزندی با ناهنجاری‌های ظاهری و ژنتیکی بسیار دارد؛ برای جابه‌جایی اعضای بدن فرزندش تلاش می‌کند. او گروهی را مأمور کرده تا به بهانه شیوع نوعی بیماری چشمی و معاینه کودکانِ اردوگاه‌های فلسطینیان، فرد مناسبی را...
سینمایی زن خوب، مرد خوب
سینمایی زن خوب، مرد خوب
داستان این تله‌فیلم در خصوص دو باجناق است که برای یک روز تعطیل به خارج از شهر رفته و طی این روز یک حادثه عجیب باعث به سرقت رفتن نهار می شود و آنها مجبور می‌شوند از غذای دیگری استفاده کنند که این غذا باعث تغییرات عجیب غریب در رفتار همسران آنها می‌شود...
مستند مسابقه ی فرمانده
مستند مسابقه ی فرمانده
زمان پخش 21:18 مدت پخش 42:31
سریال مریم مقدس
سریال مریم مقدس
مریم مقدس نام فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی شهریار بحرانی است. این فیلم محصول سال ۱۳۷۹ می‌باشد.