عدم مسافرت های غیرضروری زیباترین نقش هر ایرانی در مبارزه با ویروس کرونا

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت :عدم مسافرت های غیرضروری زیباترین نقش هر ایرانی در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا محسوب می شود.
محسن تقی زاده صبح امروز ضمن بازدید از وضعیت ورودی آبادان ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا  و به منظور عدم ابتلاء  شهروندان به این ویروس از شهروندان، گردشگران و مسافران درخواست می‌شود تا از سفر به شهر آبادان یا از آبادان به شهرهای دیگر خودداری کنند که این بهترین روش پیشگیری از گسترش شیوع این ویروس محسوب میشود وبه نوعی همکاری و همراهی خود را  باماموران سلامت و امنیت درجهت حفظ سلامت خود و جامعه نشان داده اید. 
سرهنگ سید محسن تقی زاده  با بیان اینکه ورودی شهر آبادان تا رفع اعلام خطر ویروس کرونا از طریق مبادی ذی صلاح؛ یا هرتصمیم دیگری از سوی شورای تأمین شهرستان بر روی مسافران و گردشگران بسته خواهد بودگفت: متاسفانه علیرغم تذکرات قبلی همچنان شاهد ورود مسافران به آبادان هستیم که این قضیه همکاران بنده را در محورهای  ایست و بازرسی ورودی به شهر  به دردسر انداخته  و در برخی ساعات با حجم ترافیک مواجه می شوند.تقی زاده در ادامه افزود : اینکه مردم آبادان  به عنوان مردمی مهمانواز دارای شهره عام و خاص هستند و همیشه پذیرای گرم مسافران و گردشگران عزیز بوده اند و درآینده نیزخواهند بود گفت : اکنون جامعه در  شرایط خاص بهداشتی قرار داردو  همه درجهت حفظ سلامت خود ؛ اطرافیان و جامعه مسئول هستیم وتلاش کنیم تا خطر این ویروس نه تنها شیوع پیدا نکند بلکه با کمک همدیگر به طور کلی ریشه کن شود.
فرمانده انتظامی آبادان در خاتمه  با بیان اینکه سلامت و امنیت از نگاه رسول گرامی اکرم از اساسی ترین نیازهای بشر است گفت: تلاش کارکنان وزارت بهداشت و پلیس  تماما در جهت ارتقاء این دو مقوله حیاتی بوده و خواهد بود، لذا از شهروندان عزیز ؛ مسافران ؛ وگردشگران گرامی تقاضامندیم از مسافرت های غیر ضروری اکیدا خودداری کنند و قبل از هرگونه مسافرتی  وضعیت جاده ها و شهرها را بررسی کنند.

 پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
فرمانده تیپ 292 زرهی شهید آزادی دزفول گفت:عملیات ثامن الائمه که منجر به شکست حصر آبادان در سال 1360 شد عملیاتی هوشمندانه و مقتدرانه بود که موجب تقویت اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...