نمایشگر دسته ای مطالب

صفحه ورزشی

 صفحه ورزشی نام برنامه ای است که از روزهای یکشنبه از سیمای مرکز آبادان به صورت زنده به روی آنتن می رود که در این برنامه ورزشی ، شاد و مفرح به موضوعات مختلف رشته های مختلف ورزشی مخصوصا فوتبال که یکی از رشته های پر طرفدار شهرستان آبادان می باشد ، به صورت ویژه می پردازد.

در این قسمت از برنامه صفحه ورزشی به یکسری مشکلات تیم نفت نوین آبادان یکی از تیم های خوب شهرستان آبادان با حضور جناب احمد پارو سرمربی تیم نفت نوین آبادان و فریدون جمی سرپرست تیم بحث و گفتگو شد .

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده وکارگزدان : علی عربزاده

گزارشگر و مجری : علی عربزاده

تصویر بردار : رضا محمدیان

صدابردار : هومن سخن سنججواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
ترا خدا این آقای عربزاده را از گزارش فوتبال کنار... بهنام ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ ۱۲:۳۲

بهنام
ترا خدا این آقای عربزاده را از گزارش فوتبال کنار بذارید بخدا اینقدر سرد و بی روح گزارش میکنه که رخوت آدمه میگیره . براش احترام قائلیم ولی باید قبول کنه برای گزارشگری ساخته نشده . لطفا یک فرد متعصب و پرشور و خوش صدا را بیارید .
+3 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ ۱۲:۳۲

پربیننده ترین تولیدات تلویزیون

سینمایی چشمهای آبی زهرا
سینمایی چشمهای آبی زهرا
یکی از مقامات بلند پایه رژیم صهیونیستی که فرزندی با ناهنجاری‌های ظاهری و ژنتیکی بسیار دارد؛ برای جابه‌جایی اعضای بدن فرزندش تلاش می‌کند. او گروهی را مأمور کرده تا به بهانه شیوع نوعی بیماری چشمی و معاینه کودکانِ اردوگاه‌های فلسطینیان، فرد مناسبی را...
سینمایی زن خوب، مرد خوب
سینمایی زن خوب، مرد خوب
داستان این تله‌فیلم در خصوص دو باجناق است که برای یک روز تعطیل به خارج از شهر رفته و طی این روز یک حادثه عجیب باعث به سرقت رفتن نهار می شود و آنها مجبور می‌شوند از غذای دیگری استفاده کنند که این غذا باعث تغییرات عجیب غریب در رفتار همسران آنها می‌شود...
سریال مریم مقدس
سریال مریم مقدس
مریم مقدس نام فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی شهریار بحرانی است. این فیلم محصول سال ۱۳۷۹ می‌باشد.
مستند مسابقه ی فرمانده
مستند مسابقه ی فرمانده
زمان پخش 21:18 مدت پخش 42:31