ششمین دوره انتخابات شهر و روستا سوژه «۶+۱۳» شد/ اعلام اسامی نفرات برگزیده برنامه اول

 


مسابقه پیامکی «۶+۱۳» کاری از صدا و سیمای مرکز آبادان با هدف افزایش سطح اطلاعاتی مخاطبان نسبت به کارکرد و عملکرد شوراهای اسلامی شهر و روستا تولید و از ۳۳ شبکه استانی پخش می‌شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، مسابقه پیامکی «۶+۱۳» کاری از مرکز آبادان است که به سفارش ستاد انتخابات معاونت امور استان‌های سازمان صداوسیما تولید می‌شود.
عدد ۱۳ به معنای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و عدد ۶ به معنای ششمین دوره انتخابات شهر و روستاست و همین دو عدد به عنوان نام برنامه هم در نظر گرفته شده‌اند.
در این برنامه که مدت زمان آن ۲ دقیقه و ۲۰ ثانیه است درباره یکی از موضوعاتی که مردم باید درباره آن اطلاعات داشته باشند، صحبت می‌شود؛ به عنوان مثال موضوع شفافیت به میان می‌آید و سپس پرسیده می‌شود یک مسئول تا چه اندازه باید شفافیت داشته باشد و این شفافیت‌ها چیست؟
در نهایت، بحث به سمت شفافیت مالی برده شده و یک سوال پرسیده می‌شود و آن هم این است که شما می‌دانید پول‌هایی که متعلق به شورای شهر است در کدام صندوق نگهداری می‌شود؟ مردم باید به این موضوع پاسخ بدهند و در مسابقه شرکت کنند.
دلیل پرداختن این مسابقه به مسئله شوراها، خلا محتوایی درباره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاست زیرا مشخص شده عموم مردم اطلاعات کاملی نسبت به وظایف و کارکرد شوراها و عملکرد آنها ندارند.
این مسابقه پیامکی در راستای آموزش، آگاه ساختن و تلنگر زدن قدم برمی‌دارد و هدف از تولید آن، ارتقاء سطح اطلاعات مردم نسبت به عملکرد شوراهاست تا خردادماه امسال انتخاب درست و مطمئنی داشته باشند. همچنین کلید واژه «۲۸ خرداد» در این مسابقه پیامکی دائما تکرار می‌شود تا توجه مخاطب را به یک فرصت جدید جلب کند.
«۱۳+۶» 
در سه حوزه تصویری، صوتی و مجازی پخش می‌شود که شامل ۳۳ شبکه تلویزیونی، ۳۳ رادیوی استانی و ۳۳ کانال اختصاصی مراکز در شبکه‌های اجتماعی است.
این مسابقه پیامکی در هر قسمت سه جایزه به مبلغ ۵ میلیون ریال برای برندگان در نظر گرفته است که برندگان نخستین قسمت ۶+۱۳ آقایان محمدطاها جعفری از فارسان، حسین وارسته از اردبیل و نصرالله امین‌زاده گوهری از کرمان بوده‌اند.

 

روابط عمومی معاونت امور استان ها

Http://b2n.ir/q79266جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
فرمانده تیپ 292 زرهی شهید آزادی دزفول گفت:عملیات ثامن الائمه که منجر به شکست حصر آبادان در سال 1360 شد عملیاتی هوشمندانه و مقتدرانه بود که موجب تقویت اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...