نمایشگر دسته ای مطالب

شاخ شیطان

نماد شاخ (به انگلسی: Sign of the horns) به شیوهٔ قرار گرفتن انگشتان یک دست به‌صورتی گفته می‌شود که انگشت اشاره و کوچک باز بمانند و دو انگشت میانی به حالت مُشت جمع شوند. این فرم به‌خصوص ریشه در فرهنگ اهالی کشورهای مدیترانه‌ای دارد و نزد مردمان فرهنگ‌های گوناگون معانی مختلف دارد.

ظهور و قدرت گرفتن فرقه وهابیت به حدود دویست و پنجاه سال پیش باز می گردد. طی ده‌ها سال، جهان اسلام از عقاید باطل و انحرافی و فتواهای رهبران این فرقه، لطمات جبران ناپذیری دیده است.

در سال‌های اخیر اما شیوع پدیده تروریسمی که در عقاید موهوم و فتواهای عجیب و تفرقه افکنانه این فرقه، ریشه دارد، لزوم بازاندیشی و شناخت خاستگاه وهابیت را دو چندان کرده است.

فرقه‌ای که بر مبنای افکار سلفی و تکفیری، این سال‌ها به مهد ترویج خشونت، ترور، نفرت و دشمنی تبدیل شده است.

مستند شاخ شیطان که به سفارش سازمان حج و زیارت صدا و سیما ساخته شده است با تحلیل و بررسی اتفاقات منطقه و جهان سعی در وا کاوی و افشای نقشه های پلید صهیونسیم جهت از بین بردن اسلام به خصوص شیعیان دارد. این مستند از شبکه آبادان در روزهای زوج راس ساعت 18:00 پخش می شود .

Loading the player...
سال تولید: 95
عوامل تولید:

تامینی پربیننده ترین تولیدات تلویزیون

سینمایی چشمهای آبی زهرا
سینمایی چشمهای آبی زهرا
یکی از مقامات بلند پایه رژیم صهیونیستی که فرزندی با ناهنجاری‌های ظاهری و ژنتیکی بسیار دارد؛ برای جابه‌جایی اعضای بدن فرزندش تلاش می‌کند. او گروهی را مأمور کرده تا به بهانه شیوع نوعی بیماری چشمی و معاینه کودکانِ اردوگاه‌های فلسطینیان، فرد مناسبی را...
سینمایی زن خوب، مرد خوب
سینمایی زن خوب، مرد خوب
داستان این تله‌فیلم در خصوص دو باجناق است که برای یک روز تعطیل به خارج از شهر رفته و طی این روز یک حادثه عجیب باعث به سرقت رفتن نهار می شود و آنها مجبور می‌شوند از غذای دیگری استفاده کنند که این غذا باعث تغییرات عجیب غریب در رفتار همسران آنها می‌شود...
سریال مریم مقدس
سریال مریم مقدس
مریم مقدس نام فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی شهریار بحرانی است. این فیلم محصول سال ۱۳۷۹ می‌باشد.
مستند مسابقه ی فرمانده
مستند مسابقه ی فرمانده
زمان پخش 21:18 مدت پخش 42:31