نمایشگر دسته ای مطالب

سینمایی شرط اول

مدت پخش:88:00  زمان :سه شنبه ساعت 22:30

قصه فردی به نام بهرام را روایت می‌کند که در یک حادثه، دچار مرگ مغزی می‌شود و با یک معجزه دوباره به زندگی برمی گردد که در این بین اتفاقات خنده داری می افتد….
کارگردان : مهردداد فرید

ژانر : اجتماعی

سال تولید : ۱۳۸۸

مدت زمان : ۸۸ دقیقه

Loading the player...
سال تولید: 1389
عوامل تولید:

کارگردان : مهردداد فرید

بازیگران: اکبر عبدی ، کامبیز دیرباز ، سیروس گرجستانی ، نگار فروزنده ، الناز شاکردوست ، پروین قائم‌مقامی ، فرهاد بشارتی و…جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
http://www.jahannews.com/vdcevn8evjh8nfi.b9bj.html... محمد یاری پور ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ ۱۳:۴۰

محمد یاری پور
http://www.jahannews.com/vdcevn8evjh8nfi.b9bj.html

به گزارش جهان، سید امیر سیاح از عوامل برنامه پایش در صفحه شخصی خود نوشت:

"بعد از خروج مهمان از استودیو ، جعبه زیر را به مهمان محترم دادم و گفتم روابط عمومی زیرمجموعه شما قبل از برنامه برای ما اینها رو فرستاده.

جعبه را باز کرد، توش رو که دید، اول جاخورد. بعد خودش را جمع و جور کرد و پرسید یعنی این هدیه رو قبول نمی کنید؟!!

این بار من جاخوردم و محکم پاسخ دادم: توهین خیلی بزرگی بود به ما. به زیرمجموعه تون بفرمایید با رسانه ها اینطور رفتار نکنند.

گفت باشه. سکه ها رو گذاشت جیبش و رفت..."

هرچند که سیاح به نام مهمان برنامه اشاره ای نکرده است ولی شب گذشته اکبر ترکان مهمان این برنامه اقتصادی بوده استماجرا از این قرار است که روز گذشته مدیر روابط عمومی منطقه ازاد اروند به مدیر روابط عمومی برنامه پایش پیامک می دهد و به ایشان اعلام می کند که امانتی می خواهد برای وی بفرستد ، ایشان موضوع را مدیران خود منعکس می کند و با هماهنگی مدیر گروه اقتصاد شبکه یک بسته به گروه اقتصاد ارسال می شود که مشخص می شود امانتی مذکور چندین سکه بوده است .

گفتنی است اخیراً برنامه پایش انتقاداتی نسبت به تردد خودروهای پلاک اروند در خوزستان داشته و عملکرد استانداری خوزستان و منطقه ازاد را مورد انتقاد قرار داد ، ظاهرا سکه های از خوزستان رسیده برای ساکت کردن منتقدان بوده که بی فایده بوده است.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ ۱۳:۴۰

پربیننده ترین تولیدات تلویزیون

سینمایی چشمهای آبی زهرا
سینمایی چشمهای آبی زهرا
یکی از مقامات بلند پایه رژیم صهیونیستی که فرزندی با ناهنجاری‌های ظاهری و ژنتیکی بسیار دارد؛ برای جابه‌جایی اعضای بدن فرزندش تلاش می‌کند. او گروهی را مأمور کرده تا به بهانه شیوع نوعی بیماری چشمی و معاینه کودکانِ اردوگاه‌های فلسطینیان، فرد مناسبی را...
سینمایی زن خوب، مرد خوب
سینمایی زن خوب، مرد خوب
داستان این تله‌فیلم در خصوص دو باجناق است که برای یک روز تعطیل به خارج از شهر رفته و طی این روز یک حادثه عجیب باعث به سرقت رفتن نهار می شود و آنها مجبور می‌شوند از غذای دیگری استفاده کنند که این غذا باعث تغییرات عجیب غریب در رفتار همسران آنها می‌شود...
مستند مسابقه ی فرمانده
مستند مسابقه ی فرمانده
زمان پخش 21:18 مدت پخش 42:31
سریال مریم مقدس
سریال مریم مقدس
مریم مقدس نام فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی شهریار بحرانی است. این فیلم محصول سال ۱۳۷۹ می‌باشد.