اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | یک‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آبادان - نمایش محتوای خبر

 

 

روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آبادان

577565

روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آبادان

بسمه تعالی
روز قدس که به پیشنهاد معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی (ره) نامگذاری شده، امروز به بینشی اثرگذار در دنیای اسلام مبدل گشته و نوید بخش پیروزی مسلمانان در مقابل جنگی نابرابر است.
در برابر زخمی چرکین و تاریخی، زخمی فراتر از جغرافیای فلسطین، در جغرافیای عشق و التیام آن با وحدت مثال نازدنی مسلمین جهان.
روز جهانی قدس، فریاد وحدت و هوشیاری امت اسلام است علیه اسلام مدرن و منحرف شده اروپایی، علیه جریان های تکفیری و وحشی گری ها، علیه کودک کشی از غزه تا یمن، علیه خوانشی جدید از اسلام در داعش، علیه صهیونیسم و امپریالیسم غارتگر و اعلام پایبندی ملت ایران به آرمان های والای انقلاب اسلامی و آمادگی همه جانبه و سلحشورانه برای احقاق حق ایران اسلامی و دنیای اسلام.
نگذاشتیم و نخواهیم گذاشت رویای تشکیل «اسرائیل از نیل تا فرات» به انجام برسد چه بسا که امروز این رویا با وحدت مسلمین جهان و تلاش برای از بین بردن غده فاسد رژیم صهیونیستی و تحقق  آزادی قدس به خوابی آشفته برای صاحبان افکار شیطانی قدرت و خون بدل گشته.
روز جهانی قدس امسال با فریادهای منزجرانه تری برگزار خواهد شد، چرا که جهان شاهد زشت ترین و غیر انسانی ترین نسل کشی ها و فاجعه بارترین اقدامات ضد بشری در یمن توسط رژیم باطل آل سعود و تمدید اقدامات بی شرمانه صهیونیست ها علیه آوارگان فلسطینی است.
برای نشان دادن این انزجار ما جهاد گران مدیریت جهاد کشاورزی آبادان به همراه کشاورزان، روستائیان و عشایر غیور و تمامی فعالین و تولید کنندگان بخش کشاورزی یکصدا و با پیروی از آرمان های امام خمینی (ره) و رهنمود های مقام معظم رهبری متحد با سایر اقشار دلیر جامعه در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، ضمن تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی با حضور پر صلابت در راهپیمائی شکوهمند روز جهانی قدس، فریاد اعتراض به دشمنان دنیای اسلام و حمایت از فرزندان غیور جبهه مقاومت و آزادی قدس را به گوش جهانیان خواهیم رسانید.
 پربیننده ترین اخبار

واحد مرکزی خبر/مرکز آبادان/علمی
درمان ريزش مو با موم عسل
محققان مي گويند موم مانند استخراج شده از كندوي زنبور عسل موجب رشد دوباره مو مي‌شود.
واحد مرکزی خبر/مرکز آبادان/ورزشی
برگزاری اختتامیه نخستین المپیاد درون مدرسه‌ای دخترانه مینوشهر
اختتامیه نخستین المپیاد درون مدرسه‌ای در مینوشهر با شرکت ۲۴۰ دانش آموز دختر مقطع ابتدایی در تنها زمین چمن مصنوعی این شهر برگزار شد.
واحد مرکزی خبر/مرکز آبادان/اجتماعی
پدیده گرد و خاک چهارشنبه نیز در استان ادامه دارد
مدیر کل هواشناسی استان خوزستان گفت: بر اثر وزش باد شدید، روز چهارشنبه از ساعت 9 و 30 صبح بار دیگر شاهد بروز پدیده گردو غبار در برخی از مناطق استان خواهیم بود.

جدیدترین اخبار

مرکز آبادان/واحد مرکز ی خبر/حوادث
تصادف در دزفول جان 4 شهروند شوشی را گرفت
تصادف کامیون و پژو در جاده شهر امام و میانرود دزفول جان چهار نفر از شهروندان شوشی را گرفت.
مرکز آبادان/واحد مرکز ی خبر/اجتماعی
خرید 800 میلیون تومانی تجهیزات پزشکی توسط دانشکده علوم پزشکی آبادان
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: به تازگی بیش از 800 میلیون تومان تجهیزات پزشکی برای بهره‌برداری در بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشکده خریداری شده است.
مرکز آبادان/واحد مرکز ی خبر/اجتماعی
بیماران تالاسمی و مددجویان بهزیستی ماهشهر به تماشای تئاتر نشستند
اداره فرهنگ و ارشاد ماهشهر از بیماران تالاسمی و مددجویان بهزیستی در تئاتر شهر میزبانی کرد.