رشد دانشکده علوم پزشکی آبادان در زمینه آموزشی و پژوهشی

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان رشد این دانشکده در بین دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی دیگر را در آموزش، پژوهش و ارتقای شاخص‌های مختلف شرح داد.

شکراله سلمان‌زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در ماه‌های گذشته در حوزه‌های آموزش اقدامات بزرگی در دانشکده علوم پزشکی آبادان صورت گرفته است که اخذ مجوز دانشکده پزشکی یکی از آن‌ها بوده است.

او اضافه کرد: مجوز بیمارستان‌های آموزشی ما قطعی شدند، صدور مجوز فنی و حرفه‌ای ۳ ساله دانشکده، دریافت مجوز امتحان صلاحیت بالینی دانشجویان پزشکی و اعتباربخشی موسسه‌ای به مدت ۲ سال،اخذ مجوز آزمایشگاه بهداشت حرفه‌ای سطح ۳ (در قالب ارتباط با صنعت) که تنها ۵ دانشگاه آن را دارند از دیگر اقدامات جدید این دانشکده به شمار می‌‎روند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: رشد اچ ایندکس (ثبت مقالات علمی در سایت‌های معتبر علمی) دانشکده در علم‌سنجی از ۱۶ به ۲۸، افزایش رشد مقالات بین‌المللی، میزبانی از رویداد علمی یوسرن و جذب دانشجوی بین‌المللی همه دال بر رشد صعودی دانشکده علوم پزشکی آبادان در تمام ابعاد بوده است.

سلمان زاده  گفت: در سال ۹۸ برای اولین بار فعالیت‌های فناورانه دانشکده علوم پزشکی آبادان مورد تایید وزارت بهداشت قرار گرفت و این اتفاق در حالی رخ داد که بسیاری از دانشگاه‌ها یا دانشکده‌های علوم پزشکی کشور با عدم تایید روبرو شدند.

او بیان کرد: در بحث وبومتریک با توجه به‌روز رسانی وب‌سایت، پورتال‌ها و زیرساخت‌ها بعضی اتفاقات در این حوزه اجتناب‌ناپذیر است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:همچنین طرح سرواپیدمیولوژی نیز از ابتدای شهریورماه امسال آغاز شده است و رتبه‌بندی آن به صورت روزانه تغییر می‌کند و قرار گرفتن دانشکده علوم پزشکی آبادان در رتبه‌های پایین به منزله ضعف نیست و در تلاش هستیم که در روز‌های آتی با ارتقای وضعیت، همانند سایر موارد در این موضوع نیز در جایگاه‌های بالا در سطح کشور قرار بگیریم.پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
فرمانده تیپ 292 زرهی شهید آزادی دزفول گفت:عملیات ثامن الائمه که منجر به شکست حصر آبادان در سال 1360 شد عملیاتی هوشمندانه و مقتدرانه بود که موجب تقویت اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...