رسانه ملی در کنار مدافعان سلامت

صدا و سیمای مرکز آبادان در خط مقدم مبارزه با بحران کووید نوزده، برای شکست کرونا تلاش می کند.

اطلاع رسانی و آگاهی بخشی صدا و سیمای مرکز آبادان  مدیرکل صدا و سیمای مرکز آبادان با بیان اینکه شهرستان‌های آبادان و خرمشهر در محدوده نارنجی بحران کرونا قرار دارند و تا کنون شیوه نامه مشخص و واحدی مبنی بر چگونگی اعمال محدودیت‌ها اعلام نشده است افزود: شبکه آبادان به منظور اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مخاطبان خود در برنامه‌های مختلف به ارزیابی شرایط حاکم بر منطقه و سنجش نمودار رشد کرونا می پردازد و  توصیه های ضروری و لازم را با حضور کارشناسان ارائه می کند. 
ناصر بهرام گفت: در چهار حوزه صدا، سیما، خبر و فضای مجازی برنامه های متفاوتی تدارک دیده شده که در قالب ویژه برنامه های شاخص و یا در خلال برنامه های روزانه به مخاطبان تقدیم می شود. 
او گفت: در حوزه سیما برنامه های بازتاب، سرتون سلامت، نسیم بهمنشیر، شبهای اروند و خانه آفتابی و در حوزه صدا برنامه های ساعت سلامتی، صبح اروند و فیدوس به صورت مداوم به اطلاع رسانی و ارائه هشدارهای مراقبتی درباره بحران کرونا می پردازند. 
بخشهای خبری رادیو و تلویزیون نیز در ساعات مختلف آخرین خبرها و اوضاع منطقه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان را منعکس می کنند. 
مدیر کل صدا و سیما مرکز آبادان همچنین پیشنهاد داد شهروندان برای دریافت اطلاعات لحظه ای و آخرین خبرهای ستاد کرونا، زیر نویسهای شبکه آبادان را دنبال کنند و به صفحات مجازی این شبکه بپیوندند.
ناصر بهرام ادامه داد: #استفاده_از_ماسک_کافی_نیست#کرونا_تمام_نشده، #همه_برای_ایران و #برای_کاهش_تلفات_در_خانه_بمانیم از جمله پویش هایی است که در معاونت فضای مجازی به منظور همصدایی با هموطنان در حال همرسانی و تبلیغ است.


پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
فرمانده تیپ 292 زرهی شهید آزادی دزفول گفت:عملیات ثامن الائمه که منجر به شکست حصر آبادان در سال 1360 شد عملیاتی هوشمندانه و مقتدرانه بود که موجب تقویت اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...