نمایشگر دسته ای مطالب

حماسه ماندگار

در 31 شهريور 1359 رژيم بعثي عراق با تصميم و طرح قبلي و با هدف برانداختن نظام نوپاي جمهوري اسلامي جنگي تمام عيار را عليه ايران اسلامي آغاز کرد. صدام حسين رييس جمهور عراق با ظاهر شدن در برابر دوربين‌هاي تلويزيون عراق با پاره کردن قرارداد 1975 الجزاير، آغاز تجاوز رژيم بعثي به خاک ايران را اعلام کرد.

هفته دفاع مقدس  از ۳۱ شهریور تا 6 مهر ادامه دارد. مرکز آبادان نیز از پایتخت مقاومت شهر شهید پرور آبادان به پاس گرامی داشت خون شهدا و یاد آوری این جنگ نابرابر و مبارزه حق علیه باطل در این هفته برنامه ای را با نام حماسه ماندگار تهیه کرده است.

این برنامه با بخش های متنوع از جمله دعوت از کارشناسان و میهمانان ، تهیه گزارش از سطح شهر و دعوت از مردم در هنگام پخش برنامه سعی در ایجاد یک برنامه بیسار زیبا و دلنشین است.

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

مجری : مهدی گازری - فاطمه بویرده

تهیه کننده : رضا جوشقانی

دستیار تهیه  : رضا واله

کارگردان تلویزیونی: کورش مشتاقی

کارگردان هنری: بهنام هرمزی

تدوین :وزیری- منشدی

نویسنده : زهرا نصیراوی

تصویر بردار:سلطان منش-شابونی-موسوی-شجاعی

صدا بردار : حسین شنگلی



پربیننده ترین تولیدات تلویزیون

سینمایی چشمهای آبی زهرا
سینمایی چشمهای آبی زهرا
یکی از مقامات بلند پایه رژیم صهیونیستی که فرزندی با ناهنجاری‌های ظاهری و ژنتیکی بسیار دارد؛ برای جابه‌جایی اعضای بدن فرزندش تلاش می‌کند. او گروهی را مأمور کرده تا به بهانه شیوع نوعی بیماری چشمی و معاینه کودکانِ اردوگاه‌های فلسطینیان، فرد مناسبی را...
سینمایی زن خوب، مرد خوب
سینمایی زن خوب، مرد خوب
داستان این تله‌فیلم در خصوص دو باجناق است که برای یک روز تعطیل به خارج از شهر رفته و طی این روز یک حادثه عجیب باعث به سرقت رفتن نهار می شود و آنها مجبور می‌شوند از غذای دیگری استفاده کنند که این غذا باعث تغییرات عجیب غریب در رفتار همسران آنها می‌شود...
مستند مسابقه ی فرمانده
مستند مسابقه ی فرمانده
زمان پخش 21:18 مدت پخش 42:31
سریال مریم مقدس
سریال مریم مقدس
مریم مقدس نام فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی شهریار بحرانی است. این فیلم محصول سال ۱۳۷۹ می‌باشد.