حل مشکلات اقتصادی دولت ، معیشت مردم ، بیکاری وتورم با تولید ملی

 

امام جمعه آبادان گفت: معظم رهبری، تولید را کلید حل مشکلات اقتصادی مردم معرفی کردند.

 

 

حجت الاسلام ابراهیمی پور امام جمعه آبادان در خطبه‌ امروز نماز جمعه این شهرستان گفت: مقام عظمای ولایت از دولتمردان خواستند تا در فرصت باقی مانده برای این دولت در جهت رفع مشکلات اقتصادی مردم نهایت تلاش خود را بکار بندند.

 

او افزود: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری تولید ملی می تواند مشکل معیشت، بیکاری، تورم و بسیاری مشکلات اقتصادی دولت را حل کند و امسال هم سال تولید ملی است و باید به آن توجه وافری شود.

 

حجت الاسلام ابراهیمی پور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و با تاکید بر اینکه مجلس و قوه قضاییه باید بر عملکرد دولت نظارت دقیق داشته باشند گفت: نباید اجازه داد که مسائل خارجی در اقتصاد و معیشت مردم تاثیر گذارد و باید با تدبیر و برنامه ریزی و تلاش جلوی فشار اقتصادی بر مردم گرفته شود.

 

او در ادامه با گرامیداشت هفته دولت و شهیدان رجایی و باهنر افزود: این شهیدان بزرگوار در خط ولایت بودند و عمرشان را صرف خدمت صادقانه به مردم کردند و شهادت مزد خدمت خالصانه و صادقانه آنان به مردم بود.

 

امام جمعه آبادان به ضرورت راه اندازی شبکه ملی اطلاعات نیز اشاره کرد و گفت: مدیریت شبکه اطلاعات در خارج از کشور است و آن‌ها می‌توانند بر همه اطلاعات ما دسترسی داشته باشند و نیز از این طریق سوءاستفاده‌های زیادی می کنند و به کشور ضربه می‌زنند.

 

حجت الاسلام ابراهیمی پور به روز اسرا و مفقودین در هفته پیش رو اشاره کرد و افزود: باید یاد و خاطره مفقودان، اسرا و آزاداگان را گرامی داشت تا ارزش‌های والایی که آن‌ها برایشان جان فشانی کردند پایدار بماند.

 

او همچنین ۱۲ شهریور روز شهادت رییس علی دلواری در مبارزه با انگلیس را روزی مهم برای همه آزادگان و آزادی خواهان دانست و گفت: انگلیسی‌ها با کمک نیرو‌های نفوذی موفق به شهادت رئیس علی دلواری شدند و آن‌ها در زمان ما هم با کمک نیرو‌های نفوذی موفق به ترور دانشمندان هسته‌ای ما شدند، زیرا آن‌ها قادر به مقابله رودر رو با نیرو‌های پرتوان ما نیستند و با استفاده از جاسوسان خود می‌خواهد به ماضربه بزنند که این امر هوشیاری ما را می‌طلبد.پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
فرمانده تیپ 292 زرهی شهید آزادی دزفول گفت:عملیات ثامن الائمه که منجر به شکست حصر آبادان در سال 1360 شد عملیاتی هوشمندانه و مقتدرانه بود که موجب تقویت اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...