سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

حضور شهید سردار سلیمانی در میان اهالی خوزستان در واقعه ی سیل - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

حضور شهید سردار سلیمانی در میان اهالی خوزستان در واقعه ی سیل

 

فیلم منتشر نشده از سفر حاج قاسم به خوزستان سیل‌زده

در پی اعلام خبر شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی در حمله آمریکایی‌ها در نزدیکی فرودگاه بغداد ویدئویی منتشر نشده از سفر حاج قاسم سلیمانی به خوزستان در ایام سیل در فضای مجازی منتشر است که دیدن آن خالی از لطف نیست .

مردم خوزستان هرگز فراموش نخواهند کرد وقتی خانه و زمین هایشان زیر آب بود حاج قاسم سلیمانی از سوریه و عراق به مناطق سیل زده آمد تا در کنار مردم رنج دیده این مناطق باشد.

سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درجریان سیل خوزستان به همراه با فرمانده سپاه خوزستان و جمعی از مسئولان ستاد اربعین کشور از مناطق سیل‌زده استان خوزستان بازدید و در ‌جلسه هماهنگی راه‌اندازی مواکب در شهرهای سوسنگرد، حمیدیه و بستان شرکت کردند.

فیلم منتشر نشده از سفر حاج قاسم به خوزستان سیل‌زده

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی اعلام خبر شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی در حمله آمریکایی‌ها در نزدیکی فرودگاه بغداد ویدئویی منتشر نشده از سفر حاج قاسم سلیمانی به خوزستان در ایام سیل در فضای مجازی منتشر است که دیدن آن خالی از لطف نیست .

مردم خوزستان هرگز فراموش نخواهند کرد وقتی خانه و زمین هایشان زیر آب بود حاج قاسم سلیمانی از سوریه و عراق به مناطق سیل زده آمد تا در کنار مردم رنج دیده این مناطق باشد