توزیع روغن خوراکی مایع و جامد در خرمشهر

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر گفت: ۵۶ تن روغن خوراکی مایع و جامد از سوی این اداره، فروشگاه رفاه و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بین مردم خرمشهر درحال توزیع است.

نعیم مقدم سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر روز چهارشنبه گفت: ۵۶ تن روغن خوراکی مایع و جامد ۴۰ تن با هماهنگی اداره صنعت، معدن و تجارت، ۱۰ تن توسط فروشگاه اتکا و ۶ تن در فروشگاه‌های زنجیره‌ای با نظارت سپاه و بسیج در حال توزیع است.

او شمار شعب توزیع روغن در خرمشهر و مینوشهر را ۳۲ شعبه بیان کرد و افزود: قیمت روغن جامد چهار کیلویی ۵۰۰ هزار ریال، روغن مایع ۸۱۰ گرمی ۹۴.۵ هزار ریال، بطری ۱.۵ لیتری ۱۷۰ هزار ریال، و ۲.۵ لیتری ۲۶۶ هزار ریال تعیین شده است.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر، با بیان اینکه فروش اجباری کالاهای دیگر با روغن در فروشگاه‌ها تخلف است بیان کرد: در هفته گذشته با نظارت انجام شده ۱۲ فروشگاه که اقدام به فروش اجباری کالا با روغن می‌کردند شناسایی و در مرحله نخست به اداره تعزیرات حکومتی معرفی و در صورت تکرار تخلف در مرحله دوم جریمه و پلمب خواهند شد.

مقدم با بیان اینکه شهروندان نگران کمبود روغن نباشند افزود: نیاز ماهانه روغن خوراکی شهرستان خرمشهر ۸۰ تن است در حالی که در هفته گذشته ۷۵ تن روغن توزیع در فروشگاه‌های تعیین شده توزیع، که بیانگر  این واقعیت است که برخی از شهروندان روغن را در خانه احتکار می‌کنند و این امر موجب کمبود آن در بازارشده است.

او، از شهروندان خرمشهری خواست با توجه به اهمیت بالای ثبت گزارش مردمی و تقویت نظارت عمومی نسبت به تخلفات صنفی، هرگونه تخلف از جمله احتکار، گران فروشی، خرید اجباری و دیگر تخلفات صنفی را از طریق سامانه ۱۲۴ گزارش دهند و یا به اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر مراجعه کنند.

احتکار روغن از سوی برخی اصناف متخلف در استان خوزستان در حالی است که در برخی شهرهای این استان کمبود روغن خوراکی گزارش شده است.

شهرستان خرمشهر ۶ هزار واحد صنفی فعال دارد.پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
فرمانده تیپ 292 زرهی شهید آزادی دزفول گفت:عملیات ثامن الائمه که منجر به شکست حصر آبادان در سال 1360 شد عملیاتی هوشمندانه و مقتدرانه بود که موجب تقویت اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...