سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

تعهد - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

تعهد

Loading the player...
تعهد

حاج صمد یکی معتمدين محل زندگی خود و مسئول یک پایگاه مقاومت بسیج است همواره در فعالیت های خیریه و کمک به دیگران حاضر و پیشرو است او بدون اینکه دیگران بفهمند و یا دست به ریا بزند به جوان ها و خانواده های بی بضاعت کمک کرده و به همین علت مورد اعتماد افراد دیگر پایگاه می باشد.

در یکی از روزها که حاج صمد کمک های نقدی برای راه اندازی یک باشگاه ورزشی کوچک را به مقصد بانک حمل می کند مورد حمله سه نفر جوان شرور قرار گرفته و کیف پول سرقت می شود.

حاج صمد مضروب شده و به بیمارستان انتقال داده می شود. یکی از سارقین مرد جوان یتیمی است که بامادر و خواهر دم بختش زندگی می کند مراد قصد دارد بخشی از پول سرقت شده را به مادرش بدهد که جهیزیه خواهرش را تهیه کند وقتی به خانه برمی رود  متوجه می شود که علیرغم مشکلات مالی که وجود دارد هزینه خرید جهیزیه خواهرش تهیه شده و دیگر نیازی به آن پول نیست مراد در مورد منبع کمک به خاواده خود تحقیق می کند و در می یابد که حاج صمد مسئول پایگاه مقاومت مسجد محل آنها این پول را تهیه و به مادر او داده است مراد از دوستان سارق خود م یخواهد که پول را به حاج صمد برگردانند اما آنها با وی درگیر شده و به زد و خورد می پردازند. مراد علیرغم زخمی شدن کیف پول را به حاج صمد برمی گرداند دوستا ن و همکاران حاج صمد از او می خواهند ککه مراد را به پلیس تحویل دهد اما وی  از این کار سر باز می زند و برای مراد شغلی پیدا می کند مراد تحت تاثیر حاج صمد قرار گرفته  و مسیر زندگیش عوض می شود.

تاریخ تولید: 93/9/3

نویسنده: عبدالرضا سواعدی

بازیگران: مهدی گازری- عبدالرضا سواعدی- هادی صابر- محسن نیکویی- عقیل محسناوی – زهرا خزائلی – سهیلا رهگشای

صدابردار : ماجد ثامری

تهیه کننده: عبدالرضا سواعدی