تشریح برنامه‌های دهه فجر۹۹ صدا وسیمای مرکز آبادان

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آبادان برنامه‌های این شبکه را به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تشریح کرد.

تشریح برنامه‌های دهه فجر۹۹ صدا وسیمای مرکز آبادانناصر بهرام با اشاره به پشت سرگذاشتن مقاطع حساس در این چهل و دو سال گفت: نهال نوپای انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی (ره) و حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) و با غیرت مردان و زنان این سرزمین، امروز تبدیل به درختی تنومند شده است که، چون کوهی استوار، بالنده و مقتدر در جهان عرض اندام می‌کند.
او با اشاره به فراز و نشیب‌های مختلف در این چهل و دو سال تاکید کرد: به رغم همه چالش‌های موجود به لطف پروردگار، ایران اسلامی قوی در مسیر قوی ترشدن در همه زمینه‌ها گام نهاده است و نباید از دستاورد‌های بزرگ و بی بدیل نظام در این چهل و دوسال به سادگی گذشت، بلکه باید ضمن معرفی همه خدمات، چالش‌های پیش رو و مطالبات به حق مردم را به صورت جدی دنبال کرد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز آبادان افزود: بر همین اساس شبکه آبادان از ماه‌ها قبل با تشکیل اتاق‌های اندیشه ورز و پژوهش محور اقدام به طراحی ویژه برنامه‌های مختلف در حوزه‌های پیام کرده است.
بهرام خبرداد: در این دهه هر شب برنامه زنده «سبز، سپید، سرخ» با محوریت نقش مردم آبادان و خرمشهر در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از سیمای مرکز آبادان پخش می‌شود و دیگر برنامه‌های سیما در حوزه زنان و خانواده، کودک، نوجوان، صبحگاهی، مسابقه و سرگرمی، برنامه‌های مطالبه گرانه و برنامه عربی ساعه خیر با موضوع انقلاب و دهه فجر به روی آنتن خواهند رفت.
او گفت: برنامه صبحگاهی «طلوع فجر» و «پیام انقلاب»، برنامه‌های عصرگاهی «این راه روشن» و شبانگاهی «گلبانگ آزادی»، برنامه جوان «آن روزها»، برنامه «ترانه انقلاب» و ویژه برنامه «روز پیروزی»، حاصل تلاش همکاران رادیو آبادان در این ایام خواهند بود.
مدیر کل صدا وسیمای مرکز آبادان اشاره کرد: مستند‌های خبری «پیوند عشایر با انقلاب اسلامی»، «دستاورد‌ها و پیشرفت‌های صنایع نفتی» و «جایگاه روحانیت منطقه در دوران مبارزات»، گزارش‌های خبری «اولین شهدای انقلاب درآبادان» و «جوانان در بیانیه گام دوم» و گزارش مکتوب «بررسی دستاورد‌های انقلاب در منطقه» نیز به عنوان ویژه‌های خبرگزاری صدا وسیمای مرکز آبادان برای انعکاس در شبکه‌های سراسری و بخش‌های خبری تولید می‌شوند.
بهرام خاطر نشان کرد: اضافه کردن وب پیج دهه فجر، تولید مجموعه‌های کپشن ویدیو، موشن گرافیک، عکس نوشت، برش و تقطیع مستند‌ها و برنامه‌های مختلف با موضوع انقلاب و دستاورد‌های آن، برگزاری پویش مردمی، تولید ۱۲ نماهنگ، بازتولید تصاویر آرشیوی و بیان خاطرات کوتاه در قالب مصاحبه نیز از اقدامات معاونت فضای مجازی مرکز آبادان در چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی ایران به شمار می‌روند.


پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
فرمانده تیپ 292 زرهی شهید آزادی دزفول گفت:عملیات ثامن الائمه که منجر به شکست حصر آبادان در سال 1360 شد عملیاتی هوشمندانه و مقتدرانه بود که موجب تقویت اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...