تدارک ویژه مرکز آبادان در موسم راهیان نور وعید نوروز

داریوش دبیقی مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان برنامه های  مرکز آبادان در ایام نوروز وموسم راهیان نور را تشریح نمودند
تدارک ویژه مرکز آبادان در موسم راهیان نور وعید نوروز
 صداوسیمای مرکز آبادان در ایام نوروز وموسم راهیان نور برنامه های خاصی را در حوزه های مختلف تدارک دیده است.
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان ضمن بیان این مطلب گفت: رادیو آبادان در این ایام به مدت 6 ساعت در روز برنامه زنده خواهد داشت ،که این برنامه ها با برنامه «پا به پای بهار» ویژه سال تحویل آغاز می شود .
داریوش دبیقی اظهار داشت: برنامه « گلبانگ نوروزی » در دو نوبت از ساعت 9تا10 و همچنین از ساعت 18تا 19 به صورت زنده به پخش پیام ها وآهنگ های مورد علاقه مخاطبان می پردازد.
وی بیان کرد: ویژه برنامه های « سرتاسر» ، « بوارده » ، « نخل ونوروز» و «سی سو» نیز بصورت روزانه در ساعت 10تا 12 و 20تا 22 با دعوت از مهمانان وتولید آیتم های متنوع روی موج رادیو آبادان خواهند بود.
وی خاطر نشان کرد: «نوروز اروند» عنوان ویژه برنامه 4 ساعته تحویل سال تلویزیون آبادان است و برنامه 13 قسمتی «بهار اروند » نیز در ایام نوروز از سیمای مرکز آبادان پخش می شود.
مقام عالی رسانه ملی در منطقه ادامه داد: پخش مجموعه های نمایشی طنز « نیم دری » ، « نمکستان » و «خوش خنده » نیز از دیگربرنامه های سیمای مرکز آبادان در ایام نوروز است.
دبیقی توضیح داد: علاوه بر اینها برنامه های مضیف المحبه ، خونه آفتابی و بچه های اروند نیز در طول نوروز به صورت ویژه تهیه وپخش می شوند.
مدیر کل صدا سمای مرکز آبادان همچنین از راه اندازی قرارگاه رسانه ای راهیان نوردر مرکز آبادان خبر داد وافزود: 15 برنامه تولیدی با عنوان « یه دنیا حرف » در رادیوو22 برنامه  60دقیقه ای «راهیان» در سیما از محل یادمانهای دفاع مقدس آبادان وخرمشهر ارتباط های زنده ای را با شبکه های استانی ، ملی وبین المللی  از نیمه های اسفند 96 تا نیمه های فروردین 97 برقرار می کنندو مردم ایران را از آخرین حال وهواواخبار مربوط به این سفرها آگاه می کند.
وی تصریح کرد: واحد خبر مرکز آبادان نیز با گزارش های خبری ، جاذبه های دیدنی آبادان و خرمشهر ، بازارهای گرم آبادان و خرمشهر، مضیف و بوم گردی در دیار ما، عراقی ها و خرید کالای ایرانی ، بانوان روستایی ..بازوی توانمند برای اقتصاد ایرانی ، تولید تبلت دانش آموزی در خرمشهر، افزایش صادرات از بنادر آبادان؛خرمشهر ؛چوئبده و اروندکنار در سال اقتصاد مقاومتی،20اسفند روز راهیان نور،29اسفند روز ملی شدن صنعت نفت
، گردشگری آبی در آبادان و خرمشهر، معرفی یادمان های دفاع مقدس ، معرفی غذا های سنتی و بومی در آبادان و خرمشهر، امنیت جاده های منتهی به یادمان های دفاع مقدس ، ماهیگیری در رودخانه های آبادان و خرمشهر، صید ماهی از دریا تا بازار ماهی فروشان، دیدنی های آبادان و خرمشهر در فضای مجازی ، عشق به پرچم  و شهدای دفاع و نمادی که مقدس است، تالاب ها و گردشگران نوروزی ، در این ایام روی آنتن شبکه ها وبخش های مختلف خبری خواهد بود.
دبیقی تاکید کرد: معاونت فضای مجازی  نیز با تولید محتوا دراین ایام به آخرین رخدادها واطلاع رسانی ها خواهد پرداخت.
 پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
درمان ريزش مو با موم عسل
واحد مرکزی خبر/مرکز آبادان/علمی
درمان ريزش مو با موم عسل
محققان مي گويند موم مانند استخراج شده از كندوي زنبور عسل موجب رشد دوباره مو مي‌شود.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...