بازدید بهداشتی از مواکب و محل‌های برگزاری مراسمات مذهبی

 

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان آبادان از بیش از ۵۶۰ مورد کنترل و بازدید بهداشتی از مواکب و محل‌های برگزاری مراسمات مذهبی در دهه اول محرم امسال خبر داد.

 

نجمه سید آقامیری سرپرست مرکز بهداشت شهرستان آبادان گفت: در دهه اول محرم امسال تیم بهداشت محیط این مرکز در تمام ساعات فعالیت مواکب و هیئت بزرگ شهر در کنار خدمتگزاران حسینی (ع) در بازدید‌های مشترک به همراه نمایندگان سازمان تبلیغات و نیروی انتظامی به انجام وظایف بهداشتی خود پرداختند.

 

او افزود: با توجه به الزامات ابلاغی در خصوص رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مرتبط با پیشگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ و حضور همیاران سلامت در هیئت‌ها، آموزش مسائل عمومی و اختصاصی بویژه روش‌های پیشگیری از مشکلات رایج بهداشتی، در این ایام در ۶ جلسه آموزشی با رعایت مسائل فاصله‌گذاری به حدود ۱۵۰ نفر همیار سلامت آموزش داده شده است.

 

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان آبادان تصریح کرد: این کلاس‌های آموزشی به همت معاون محترم دانشجویی و فرهنگی دانشکده، ستاد بازسازی عتبات و کارشناسان بهداشت محیط این مرکز بوده و منجر به جلب همکاری این عزیزان در تامین سلامت سوگواران حسینی (ع) شده است.

 

سید آقامیری با تشکر از همکاری خوب هیئت‌داران افزود: بیش از ۵۶۰ مورد بازرسی و ۶۷ مورد کنترل دمای موادغذایی و بار میکروبی ظروف توزیع غذا توسط کارشناسان بهداشت محیط این مرکز صورت گرفت.

 

او از همه همشهریان آبادانی خواست تخلفات بهداشتی مورد مشاهده را با به شماره تلفن ۱۹۰ اطلاع داده و برای مشاوره‌های روانشناسی به منظور پیشگیری از افسردگی و اضطراب ناشی از اثرات روانی این بیماری با شماره تلفن ۴۰۳۰ تماس بگیرند.پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
فرمانده تیپ 292 زرهی شهید آزادی دزفول گفت:عملیات ثامن الائمه که منجر به شکست حصر آبادان در سال 1360 شد عملیاتی هوشمندانه و مقتدرانه بود که موجب تقویت اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...