سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

آیین تجلیل از افتخارآفرینان صداوسیمای مرکز آبادان - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

آیین تجلیل از افتخارآفرینان صداوسیمای مرکز آبادان

تجلیل به پاس همت والا
از افتخار آفرینان صدا و سیمای مرکز آبادان در بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها تجلیل شد.
 این مراسم شامگاه سه شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۸ با حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان, معاونان استاندار و فرمانداران ویژه آبادان و خرمشهر, مدیران سازمان منطقه آزاد اروند, اعضای شورای تامین, اعضای شورای اداری, اعضای شورای اسلامی شهر جمعی از شیوخ عرب و سران بختیاری منطقه آبادان و خرمشهر برگزار شد.
این آیین با تجلیل ویژه از مادر شهید عارف کائد خورده از شهدای مدافع حرم و همسر محمود مطوری معاون فقید فضای مجازی مرکز آبادان آغاز شد.
حاضران در این گردهمایی صمیمانه از تلاش ارزنده و همت والای هنرمندان و برنامه سازان شبکه آبادان برای کسب رتبه های برتر در بخشهای سیما, صدا, خبر و موسیقی در بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها و سایر جشنواره های ملی یک سال اخیر تجلیل کردند.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در این مراسم گفت: خبر مسرت‌بخش موفقیت اهالی رسانه ملی در آبادان بر افتخارات این خطه هنرپرور افزود و لحظه‌های ماندگاری را در ذهن مخاطبان ثبت کرد.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی فر افزود: روزی شهدا در خط مقدم نبرد علیه دشمن درخشیدند و حالا اصحاب هوشیار رسانه در میدان جنگ نرم با شبیخون فرهنگی غربیها مبارزه می کنند.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آبادان نیز درخشش اهالی رسانه ملی را در جشنواره های مختلف به رغم کمیها و کاستیها از مهمترین گامهای رسانه ملی در عمل به بیانیه گام دوم انقلاب دانست.
داریوش دبیقی با بیان اینکه مردم محوری و توجه به عملكرد نظام از مهمترین اولویتهای سال جاری صدا و سیمای مرکز آبادان است تاکید کرد: اکنون مسئولیت ما سنگینتر شده بنابراین با قدرت و جدیت بیشتری خواسته‌ها و مطالبات مردم را پیگیری خواهیم کرد.
در این مراسم شاعران عرب و بختیاری با سرودن اشعار و آوازهای سنتی گوشه ای از اتحاد اقوام ایرانی را به نمایش گذاشتند.