انتقاد شهردار آبادان از بی اعتنایی سازمان منطقه آزاد اروند به محدوده تانکفارم

شهردار آبادان با انتشار پستی در ایسنتاگرام شخصی خود از بی اعتنایی سازمان منطقه آزاد اروند به محدوده تانکفارم انتقاد کرد.

محمودرضا شیرازی شهردار آبادان دقایقی قبل ویدئویی از مراحل احداث دیوار محیط تانکفارم توسط شهرداری را در صفحه شخصی خود منتشر کرد و گفت: در قبال بی تفاوتی منطقه آزاد نسبت به زمین ۲۴۰ هکتاری تانکفارم که متعلق به خودشان هم هست بیش ازاین نمی‌توانستیم منفعل باشیم، ما تذکرات قانونی را داده ایم و اکنون خودمان وارد عمل شدیم و خرید و نصب دیوار‌های تانکفارم را به منظور جلوگیری از ریختن نخاله و بهبود چهره منطقه آغاز کردیم.

او افزود: سازمان منطقه آزاد مالک این محل است و نباید نسبت به وضعیت آن بی تفاوت باشد، بار‌ها از طریق مکاتبات و مذاکرات مختلف درخواست کردیم این سازمان برای حصارکشی و جلوگیری از افزایش بی رویه دپوی زباله و نخاله که سلامت عمومی مردم و مجاوران این محل را مورد تهدید جدی قرار داده است، اقدام لازم را انجام دهد، اما متاسفانه مورد بی توجهی قرار گرفته است.

شیرازی گفت: طبق ماده۱۱۰ قانون شهرداری‌ها مالک موظف است محدوده ملک بایر خود را حصارکشی کند و این خواسته ما قانونی است، جدای از دپوی نخاله و زباله، تانکفارم به محلی برای ارتکاب انواع بزه تبدیل شده و متاسفانه امنیت روانی شهروندان را نیز دچار مخاطره کرده و بایستی به این موضوع با اهمیت بیشتری رسیدگی می‌شد، اما تا امروز شاهد این توجه نبودیم.

شهردار آبادان در ادامه خاطرنشان کرد: به دلیل درخواست‌های متعدد شهروندان و انتظاری که از ما برای حفظ سلامت جسمی و امنیت روانی خود دارند، مجبور شدیم به جای مالک و با پرداخت هزینه سنگین، دیوار‌های بتنی پیش ساخته را خریداری کرده محوطه محل تانکفارم را دیوارکشی کنیم. این دیوار‌ها از عبور و مرور خودرو‌های سنگین و نخاله ریزی و دپوی زباله جلوگیری خواهد کرد.

گفتنی است زمین تانکفارم به ساعت ۲۴۰ هکتار در مالکیت سازمان منطقه آزاد اروند و دارای کاربری تجاری و گردشگری استپربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول:شکست حصر آبادان عملیاتی هوشمندانه بود
فرمانده تیپ 292 زرهی شهید آزادی دزفول گفت:عملیات ثامن الائمه که منجر به شکست حصر آبادان در سال 1360 شد عملیاتی هوشمندانه و مقتدرانه بود که موجب تقویت اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...