اعتراض شدید مدیرعامل صنعت‌نفت آبادان به ادامه لیگ

اعلام برگزاری مجدد بازی های لیگ برتر باعث شد تا تعدادی از مدیران عامل تیم‌های حاضر در این بازی‌ها به شرایط اعلام شده معترض شوند. یکی از این مدیران علی عیسی زاده، مدیرعامل صنعت نفت آبادان است.

 

مدیرعامل صنعت نفت آبادان معتقد است ادامه بازیهای لیگ برتر به این ترتیب که اعلام شده اجحاف در حق تیم های خوزستانی مانند صنعت نفت آبادان است. علی عیسی زاده در این باره به خبرنگار ورزش سه گفت: اگر قرار است بازی های لیگ برتر انجام شود باید در نوع برگزاری آن عدالت در حق همه تیم ها رعایت شود.

 

او ادامه داد: همه می‌دانند در راستای شیوع ویروس کرونا این روزها استان خوزستان به نقطه قرمز رسیده است. اوضاع اینجا بسیار وحشتناک است و همه مردم از ادامه این وضعیت ترسیده اند. ما تیم های خوزستانی نمی‌دانیم چرا باید با این شرایط ادامه بازی ها برگزار شود.

 

عیسی زاده در ادامه گفت: اگر قرار است برگزار شود باید با همان فرمول همیشگی، میزبان و مهمان بازیهای خود را برگزار کنند. چطور ما می توانیم 9 بازی باقی مانده خود را خارج از خانه برگزار کنیم؟ در جواب این سوال حتماً می گویند به دلیل وضعیت وخیم استان ما باید بازی ها را در زمین سفید برگزار کنیم اما من می پرسم چطور بازیکنان صنعت نفت آبادان باید ۴ روز تمرینات خود را در زمین قرمز برگزار کنند و یک روز بروند و در زمین سفید بازی را انجام دهند؟ اصلا مگر خون تیم های دیگر از خون تیم من رنگین تر است؟

 

 

 

او در این باره ادامه داد: اصلاً چرا همان یک روز هم در زمین قرمز بازی نکنند؟ به خاطر ترس از ابتلا به کرونا؟ این ترس فقط در روز برگزاری بازی به سراغ بازیکنان و تیم های دیگر می آید؟ آیا در روزهایی که تیم من باید در زمین قرمز تمرین کند، ایاب و ذهاب و خوابگاه و خرید و تدارکات هزار چیز دیگر نمی تواند برای هر یک از عوامل تیم صنعت نفت آبادان خطرساز باشد؟ این خط فقط در روز بازی ایجاد می شود؟

 

مدیرعامل صنعت نفت در ادامه حرف های خود گفت: فقط برای اینکه یک تعدادی از تیم ها بتوانند سود ببرند مسئولان روش خوبی را در پیش نگرفتند. حرف من این است اگر قرار است بازی ها به صورت یکسان برگزار نشود چه لزومی به پایان آن است؟ تیم من در این فصل دوم باید بیشتر بازی های خود را در خانه خود برگزار کند، این یعنی اینکه باید از عوامل میزبانی حداکثر استفاده را ببرد. صنعت نفت آبادان یکی از تیم هایی است که امسال امکان گرفتن سهمیه آسیایی دارد این تیم باید از شرایطی که دارد استفاده کند اما گویا اتفاقات به گونه ای دیگر در حال افتادن است.

 

 

 

او در ادامه گفت: ما سه تیم در استان داریم و این قانون از هر جهت برای سه تیم صنعت نفت آبادان، فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان ظلم است. اگر قرار باشد ما در آبادان بازی نکنیم اصلاً چه لزومی دارد که بازی کنیم؟ چه لزومی دارد که خودمان را در آتش بیندازیم؟ اصلا من یک سوال دارم اگر یکی از تیم های خوزستانی چند بازیکن خود را آلوده به کرونا ببیند مگه می توان بازی ها را ادامه داد؟

 

 

 

عیسی زاده در پایان گفت: ما در حالی که خودمان را آماده کرده بودیم تا بیشتر بازی‌های داخل خانه را برگزار کنیم و بتوانیم با امتیازاتی که می‌گیریم خودمان را همچنان نامزد کسب سهمیه آسیایی قرار دهیم حالا باید به فکر برگزاری ۹ بازی خارج از استان باشیم. اصلا امکان برگزاری 9 بازی خارج از خانه برای کدام یک از تیم های لیگ برتری میسر است؟ امکان برگزاری این بازی ها می تواند برای بازیکنان استرس زا باشد و استرس هم می تواند موجبات مصدومیت بازیکنان را فراهم می آورد.

 

منبع:ورزش سه

 

 پربیننده ترین اخبار

تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / حوادث
تصادف در جاده دزفول ،شوشتر مرگ راننده پراید را رقم زد
برخورد سه دستگاه خودرو در جاده دزفول ، شوشتر به مرگ راننده پراید منجر شد.
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
مرکز آبادان / واحد مرکزی خبر / اجتماعی
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر معرفی شد
فرمانده جدید هنگ مرزی خرمشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده مرزبانی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی معرفی شد.
درمان ريزش مو با موم عسل
واحد مرکزی خبر/مرکز آبادان/علمی
درمان ريزش مو با موم عسل
محققان مي گويند موم مانند استخراج شده از كندوي زنبور عسل موجب رشد دوباره مو مي‌شود.

آرشیو اخبار

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
پخش سخنان رهبر معظم انقلاب از طریق فضای مجازی مرکز آبادان
سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس ۱۳۹۹
⏰ جمعه، ۲ خرداد ماه، ساعت ۱۲ ظهر ⬅️ به صورت پخش زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی
آئین شب های قدر
مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خبر داد
آئین شب های قدر
آئین شب های قدر و مراسم شب ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) امشب از صداوسیمای مرکز آبادان به صورت مستقیم پخش می شود .
گزارش تصویری
گزارش تصویری
مرز شلمچه باز و تردد روان است
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
لحضات ناب جنگ
مهرزاد ارشدی عکاس دفاع مقدس و فعال فرهنگی .
او با مادران و پدران شهداء انس و الفتی خاص دارد و پای حرفهایش که بنشینی با بیانی صمیمی و گرم از لحظات ناب جنگ و شهداء بخوبی صحبت می کند . کمتر مراسمی مربوط به دفاع مقدس و گرامیداشت شهدا و خانواده های شهداست که ارشدی حضور نداشته باشد ؛ خود را مدیون...