سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | یک‌شنبه، ۱۰ مهر ۱۴۰۱

آخرین منجی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

آخرین منجی

Loading the player...

بسیج صداوسیمای مرکز آبادان، با همکاری بنیاد مهدی موعود(عج) آبادان و خرمشهر با هدف ترویج و توسعه فرهنگ مهدویت در فضای رسانه، برنامه مهدوی تولید کرده است.

استادان و کارشناسان مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم به عنوان کارشناس مباحث مختلف، برنامه ها و موضوعات مختلفی را ضبط و به این برنامه تحویل داده اند که در آینده نزدیک در این برنامه پخش می شود.
این برنامه شامل بخش هایی چون، کارشناسی، گزارش های مردمی، نماهنگ مهدوی، معرفی سایت های تخصصی مهدویت و بخش کابوس غرب ( نمایه دشمنی عیان غرب با مهدویت) است.
یکی از بخش های این برنامه، بخش کلاس انتظار است که در این بخش، کارشناس برنامه به سراغ مدیران، دانش آموزان، نخبگان، ورزشکاران و اقشار مختلف مردم آبادان و خرمشهر می رود و پرسش و پاسخ های مهدوی ارایه می کند.

سال تولید: 1390

تهیه کنندگی و کارگردانی: شکرالله بویراتیپربیننده ترین تولیدات تلویزیون

سینمایی چشمهای آبی زهرا
سینمایی چشمهای آبی زهرا
یکی از مقامات بلند پایه رژیم صهیونیستی که فرزندی با ناهنجاری‌های ظاهری و ژنتیکی بسیار دارد؛ برای جابه‌جایی اعضای بدن فرزندش تلاش می‌کند. او گروهی را مأمور کرده تا به بهانه شیوع نوعی بیماری چشمی و معاینه کودکانِ اردوگاه‌های فلسطینیان، فرد مناسبی را...
سینمایی زن خوب، مرد خوب
سینمایی زن خوب، مرد خوب
داستان این تله‌فیلم در خصوص دو باجناق است که برای یک روز تعطیل به خارج از شهر رفته و طی این روز یک حادثه عجیب باعث به سرقت رفتن نهار می شود و آنها مجبور می‌شوند از غذای دیگری استفاده کنند که این غذا باعث تغییرات عجیب غریب در رفتار همسران آنها می‌شود...
سریال مریم مقدس
سریال مریم مقدس
مریم مقدس نام فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی شهریار بحرانی است. این فیلم محصول سال ۱۳۷۹ می‌باشد.
مستند مسابقه ی فرمانده
مستند مسابقه ی فرمانده
زمان پخش 21:18 مدت پخش 42:31